Hudební produkce

Produkce alba je komplexní soubor úkonů, který vede k co nejlepšímu možnému výsledku.

Pro vaše album není důležité, jak se mnoho umělců mylně domnívá, zda bubeník hraje jak metronom, zpěvák ladí víc než Vaše ladička od T.C. Electronic, že máte k dispozici nejdražší mikrofon na světě, že Vaše skladba hraje tak nahlas, že roztrhá každý reprák, ale atmosféra a pocit, který Vašim skladbám vtisknete. Hudba není matematika, i když k ní má blízko.

Značná část produkce je o porozumění, co jednotlivé skladby opravdu potřebují, pokud je Vaše skladba nedotažená, žádné zařízení na světě z ní hit neudělá. Hudební producent není Váš nepřítel, není zde od toho, aby Vám nutil něco, co nechcete, ale aby Vás nasměroval a vytěžil z Vás to nejlepší. Hudební producent je mentor, na čas se stane dalším členem Vaší kapely, Vašeho projektu.

Hudební producent je člověk znalý hudby a technologie, který má představu o finální podobě Vaší skladby dříve než Vy, a dokáže Vás k tomuto cíli nasměrovat.

Pokud hledáte člověka s vizí, stačí jen vyplnit kontaktní formulář níže.

Kontaktujte mě

Pokud Vás zaujala nabídka služeb nebo máte jen několik otázek, vyplňte prosím kontaktní formulář. Ozvu se Vám nejrychleji, jak jen to bude možné.
+420 775 567 676
Copyright © 2024 All Rights Reserved