Nahrávání

Časy natáčení záznamů v konvenčním nahrávacím studiu za tradičních okolností jsou dávno pryč. S množstvím moderních počítačových platforem existuje rozmanitá paleta způsobů jak vytvářet a nahrávat hudbu.

Nástroje používané k pořizování nahrávek se staly relativně dostupné a vzhledem k tomu, že se více umělců a skupin spoléhá na své vlastní zdroje, je snadné nechat se unést tím, jaký kus vybavení si musíte koupit, aby Vaše hudba zněla skvěle místo toho, abyste se soustředili na skládání skvělých písní.

Při snímání zvuku však kouzlo nespočívá v nákupu vybavení, ale ve výběru zvukaře, který má zkušenosti, který zná vhodný mikrofon, kompresor, ekvalizér a ví, kdy a jak použít každou z těchto součástí nahrávacího řetězce vhodným a kreativním způsobem, který odpovídá Vašemu uměleckému záměru.

To je to, co dodává Vaší hudbě tu správnou atmosféru.

Místo zahlcení Vašeho tvůrčího procesu všemi technickými detaily, které jsou při natáčení nezbytné, pracujte chytře a najměte si skutečného zvukaře, který si je vědom toho, že pořídit brilantní nahrávku vyžaduje netradiční a kreativní přístup.

Profesionála, který je obeznámen se všemi aspekty moderních i “vintage“ nahrávacích postupů, které vtisknou Vaší hudbě jedinečnou atmosféru a styl.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte mě níže.

Kontaktujte mě

Pokud Vás zaujala nabídka služeb nebo máte jen několik otázek, vyplňte prosím kontaktní formulář. Ozvu se Vám nejrychleji, jak jen to bude možné.
+420 775 567 676
Copyright © 2024 All Rights Reserved